ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV
pre voľby do banskobystrického samosprávneho kraja
Volebný obvod č. 11 - Zvolen
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.
1. Dominika Árvaiová, JUDr., 40 r., advokátka, Zvolen, Skúsme to inak
2. Ľubica Balgová, Ing., Mgr. et Mgr., 50 r., primátorka mesta, Sliač, Strana obcí a
miest - SOM SLOVENSKO
3. Lenka Balkovičová, Ing., 60 r., primátorka mesta, Zvolen, nezávislá kandidátka
4. Ján Beljak, PhDr., PhD., 43 r., vedec - archeológ, Zvolen, Sloboda a Solidarita,
Kresťanskodemokratické hnutie, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska
demokracia, Občianska konzervatívna strana
5. Rastislav Bobor, 57 r., pracovník súkromnej bezpečnostnej služby, Sliač,
Komunistická strana Slovenska
6. Juraj Družbacký, PaedDr., 54 r., riaditeľ školy, Zvolen, SMER - sociálna
demokracia, REPUBLIKA
7. Peter Gnida, Mgr., 46 r., projektový manažér, Sielnica, Slovenská národná
strana
8. Dušan Hanka, Bc., 61 r., praktická sestra, Zvolen, STRANA MODERNÉHO
SLOVENSKA (SMS)
9. Slavomír Hanuska, PaedDr., 48 r., riaditeľ' gymnázia, Zvolenská Slatina,
Slovenská národná strana
10. Dušan Hruška, Ing., 56 r., prednosta mestského úradu, Zvolen, HLAS – sociálna
demokracia
11. Radoslav Hudák, Ing., 50 r., vládny audítor, Podzámčok, SMER - sociálna
demokracia, REPUBLIKA
12. Rudolf Huliak, Ing., 47 r., podnikateľ, Očová, NÁRODNÁ KOALÍCIA / NEZÁVISLÍ
KANDIDÁTI
13. Patrick Ivan, Ing., 24 r., doktorand, Zvolen, HLAS - sociálna demokracia
14. Milan Jakubík, Ing., 41 r., starosta, Dobrá Niva, NÁRODNÁ KOALÍCIA /
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
15. Jozef Ježík, MUDr., 55 r., lekár, Zvolen, SMER - sociálna demokracia,
REPUBLIKA
16. Elena Kaliská, Mgr., 50 r., manažérka propagácie športu, Zvolen, nezávislá
kandidátka
17. Vojtech Kelemen, 46 r., dopravný poradca, Ostrá Lúka, Slovenská národná
strana
18. Dušan Kišfaluši, Ing., 38 r., prevádzkový riaditeľ hotela, Zvolen, Slovenská
národná strana
19. Dana Kobidová, MUDr., MPH, 40 r., lekárka, Zvolen, Skúsme to inak
20. Jaroslav Kolibík, 58 r., hasič na výsluhovom dôchodku, Zvolen, nezávislý
kandidát
21. Ingrid Kosová, Ing., PhD., 47 r., učiteľka, Sielnica, Sloboda a Solidarita,
Kresťanskodemokratické hnutie, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska
demokracia, Občianska konzervatívna strana
22. Peter Košík, Ing., PhD., 46 r., poslanec zastupiteľstva vyššieho územného celku,
Zvolen, NÁRODNÁ KOALÍCIA / NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
23. Róbert Kurčík, Ing., Mgr., 45 r., obchodný riaditeľ, Zvolen, Skúsme to inak
24. Miroslav Kusein, Ing., 65 r., geológ, Zvolen, HLAS - sociálna demokracia
25. Tímea Laššáková, PhDr., PhD., 47 r., vedúca zariadenia sociálnych služieb,
Zvolen, HLAS - sociálna demokracia
26. Andrej Lupták, JUDr., Ing., 40 r., právnik, Zvolen, Skúsme to inak
27. Vladimír Lupták, Ing., 62 r., viceprimátor mesta, Zvolen, Sloboda a Solidarita,
Kresťanskodemokratické hnutie, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska
demokracia, Občianska konzervatívna strana
28. Andrea Marcineková, 43 r., vedúca e-shopu - predajkyňa, Zvolen, STRANA
MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
29. Martina Mészáros Bariaková, JUDr., 43 r., prednostka okresného úradu,
Zvolen, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská
únia (KÚ), ZMENA ZDOLA
30. Mária Michnová, Ing., 49 r., projektová manažérka, Zvolenská Slatina, STRANA
MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
31. Samir Moumani, Ing., 46 r., konateľ, Zvolen, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32. Michal Ondriska, 35 r., obchodný riaditeľ, Zvolen, Slovenská národná strana
33. Martina Orolínová, Ing., 39 r., projektová manažérka, Zvolen, SMER – sociálna
demokracia, REPUBLIKA
34. Anna Paľovová, Mgr., 58 r., medicínska konzultantka, Zvolen, Sloboda a
Solidarita, Krest'anskodemokratické hnutie, Progresívne Slovensko, SPOLU –
občianska demokracia, Občianska konzervatívna strana
35. Milan Parobok, 58 r., technik, Zvolen, NÁRODNÁ KOALÍCIA / NEZÁVISLÍ
KANDIDÁTI
36. Martin Petriska, Bc., 25 r., manažér, Zvolen, SME RODINA
37. Ján Plesník, Ing., 64 r., expert obehového hospodárstva, Zvolen, SOLIDARITA –
Hnutie pracujúcej chudoby
38. Lukáš Richtárech, Ing., Mgr., MHA, 37 r., ekonóm - manažér, Zvolen, nezávislý
kandidát
39. Rastislav Schlosár, Mgr., 38 r., poslanec parlamentu, Bacúrov, Kotlebovci –
Ľudová strana Naše Slovensko
40. Matej Snopko, 58 r., publicista, Zvolen, nezávislý kandidát
41. Andrea Sujová, doc., Ing., PhD., 49 r., vysokoškolská pedagogička, Sliač,
Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Progresívne Slovensko,
SPOLU - občianska demokracia, Občianska konzervatívna strana
42. Linda Škriniarová, Mgr., 33 r., manažérka pre styk s verejnosťou, Sielnica,
ŽIVOT - národná strana
43. Juraj Trebuľa, Ing., 44 r., konateľ, Budča, SMER - sociálna demokracia,
REPUBLIKA
44. Ľudmila Veselá, Ing., 53 r., riaditeľka, Zvolen, Skúsme to inak
45. Ľubomír Zubčák, Ing., 65 r., odborný lesný hospodár, Zvolen, Slovenská ľudová
strana Andreja Hlinku.